Linkedin Dynamics 365 ile Entegre Oluyor!

Paylaş

Satış uzmanlarının ilgilendikleri önemli hesaplar hakkındaki güncellemeleri kaçırmaması, tam olarak doğru kişilere odaklanması ve güven verici ilişkiler yaratma konusunda yardımcı olan Sales Navigator, kullanıcılarına ilgilendikleri hesap ve bağlantılar hakkında direkt öngörüler sağlarken sosyal satışlarını artırmalarına yardımcı oluyor.

Microsoft’un kurumsal grup başkan yardımcısı Scott Guthrie blog yazısında Linkedin’in, Sales Navigator’dan yeni bilgiler ekleyerek, Dynamics 365 kullanan satış uzmanlarına ve alıcılara, Microsoft’un satış döngüsü boyunca daha fazla içerik önerileri getireceğinden bahsetti.
İşletmeler rekabetçi kalabilmek için operasyonlarının, entegre ve akıllı bir görünümüne ihtiyaç duyduklarından bu özelliğin CRM ve ERP sistemleri için önemli olduğunu ve bu özellik sayesinde şirketlerin, çalışanlar ve müşterilerle daha iyi bağlantı kurmalarını sağlamak istediklerini açıkladı.
Guthrie, Linkedin’in, Sales Navigator’dan veri eklemesiyle, Dynamics 365’in en son sürümü, satış profesyonellerine tanıtımlar, mesajlar ve özelleştirilmiş bağlantı talepleri konusunda yardımcı olacağını, haber paylaşımı ve iş değişiklikleri hakkında onları güncel tutacaklarını da belirtti.

 

 

 

 

Paylaş
2017-07-26T16:34:50+00:00